1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
FIAT Coupe-началото.
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
stefan_milev
петък 02 август 2013 - 19:22:59
Регистриран потребител #4380
съобщения: 495
Здравейте колеги! Най-накрая се престраших да напиша нещо за идеите ми за не много подходящата ми кола(не намерих нито една в интернет, направена по този начин), а именно FIAT Coupe. Та...началото е дадено с "стъпаловиден" стикер бомб на тема графити. Ярки цветове, красиви рисунки-това ме побърква и страшно много ми харесва. Във времето виждам джантите в някакъв ярък цвят(цикламен или оранжев) и ръждиви предни калници! Поздрави на всички, на които не им пука за чуждото мнение!

Най-отгоре
Machinezz
петък 02 август 2013 - 19:27:57
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Здравей,добре си се ориентирал,към вида на стикербомба,че напоследък все еднакви неща виждаме. Дай малко повече инфо за колата,други снимки..

Master yourself
Най-отгоре
stefan_milev
петък 02 август 2013 - 19:47:56
Ами да, така е, затова ще се стремя към индивидуалност! Още инфо...имам страшна стечка на лака на предният капак, която мисля да подчертая, защото ми писна да давам тъпи обяснения на тъпи въпроси от сорта на "еий това лака ли е" или "може ли да се махне"... Да може но не искам!!! До преди 2 мисеца бях със спортно окачване-много ниско, но я вдигнах, защото возя много хора и не се издържаше от търкане! Стикерите "no fat chiks" не бяха за мен:))))) И да се предам без бой...живея в блака до Темпо и не съм идвал на сбирките-срам

Най-отгоре
wicked
вторник 06 август 2013 - 19:39:23
Регистриран потребител #752
съобщения: 783
По повод разговора онзи ден, говорих с Георг (разминахте се за малко) и ми каза, че хартиените стикери се надували след като се пръснат с лак... така че ако още не си ги пръснал - недей

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
uricatoli
сряда 07 август 2013 - 00:40:52
Регистриран потребител #923
съобщения: 212
Виж лак на водна основа.. съхне по-бавно. но съм пръскал дори един стикер бомб който бяха направил от комикс списание "дъга" и нямах проблеми..

Най-отгоре
stefan_milev
сряда 07 август 2013 - 17:34:41
Ами аз ги лакирах още на следващия ден-малко по малко и няма проблеми! Извадил съм късмет(ironcross)
Най-отгоре
stefan_milev
неделя 01 септември 2013 - 19:42:45
Малко ъп на темата! Имам нова татуировка на предната броня(yesyes) и шантаво лилави задни джантета! Изправен съм пред дилема-да си остане така или да направя предните колела в друг цвят? Варианта да са 4те в един цвят и изключен:))) Дайте съвет.

Най-отгоре
Мъро
неделя 01 септември 2013 - 20:32:14
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Моето мнение е,че ти трябва други джанти!Тея лично на мен са ми ужасни...

Относно цвета,мисля че ако боядисаш в тъмно синьо,и ги размениш на Х(тоест предна лява и задна дясна в един цвят),ще е по ефектно!
Писал си,че си имал окачване... мисля че имаш нужда поне от пружини,ще видиш колко по добре ще застанат цветните джанти,когато колата е по ниска(личен опит!)
Сега и седят като подарени...

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
stefan_milev
неделя 01 септември 2013 - 20:58:14
За окачването си прав, но 3 години се убеждавам,че спортно окачване на ФИАТ е безумие! Колкото да джантите...те са си сток и за сега ще са те!
Най-отгоре
stefan_milev
четвъртък 12 септември 2013 - 17:53:04
Моля съфорумците с познания по Фотошоп да ми направят фаровете и халогените в жълто за да видя как би изглеждало! Ако на някой му се занимава ще съм благодарен!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF