1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Опел Вектра А
Отиди на страница  «1 2 3 ... 16 17 18 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Мъро
сряда 31 юли 2013 - 18:18:30
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Все още не мога да взема решение... сякаш ще стане прекалено накичена предницата?!
Дайте мнение!!!

Един ден Пламен ми подметна идеята във лицевата книга да направя емблемата черна... първо отхвърлих идеята,но като се загледах и реших че наистина трябва да е черна.
Ето и "фото сесията" с Асен,от която дойде разговора,и по-надолу резултата

ПП: ...и къде без прословутото куфарче

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Мъро
сряда 31 юли 2013 - 19:47:02
Преди седмица минах реглаж че предницата бе леко отворена... Но тъй като летите Жанти нямат ръб за закрепване на уреда(не му знам името...) се наложи поставянето на железарките.Понеже опелите и аудитата страдат от запичане/клеясване на кормилните накрайници се наложи нагряване и раздвижване... Но всичко си влезе в ред.
От малко от година карах със крив волан... все още не мога да свикна че ми е прав
И след всичките процедури,последваха снимки...

Най-отгоре
Мъро
четвъртък 01 август 2013 - 01:02:09
Да си попиша пак

Заглеждал съм немците че им боядисват "хлътналата част" на предната броня... На сред улицата,извадих пособията... без шкурене,директно и то взе че и прилича

За момента това са последните дейности.
Тея дни(дано вече...) чакам х2 рекаро от вектра 2000.
След това демонтаж на бронята,че след "боядисването" един бурдюр я хареса... и боядисване на въпросната "хлътнала част" както си му е реда.Боядисване на частта от очиларката(под фаровете).
Набавяне на маска от вектра ГТ,или стокова,че както вероятно сте забелязали "нещо си е отхапало от нея" До края на лятото,х2 гуми,някакви хубави пружини за отзад.

Искам да благодаря на всички участвали до момента,било с действия,съвети,момчета сбъдвам си детската мечта с вашата помощ!

Това е самото начало,както се казва!

Най-отгоре
wicked
четвъртък 01 август 2013 - 05:57:21
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Евала за ентусиазма и готовността да мод-ваш в движение (и аз си карам с комплекта за "тунинг" в багажника).

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 01 август 2013 - 11:07:14
Благодаря!

От известно време возя разни спрейове,хартиено тиксо,комплект макетни ножчета

Седалките пристигнаха,след малко отивам да ги взема и да ги нося на бат Калин да ги пере,пък после ще леем бири

Най-отгоре
jjustrustt
четвъртък 01 август 2013 - 11:10:50
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Супер е Вектричката ! Още ми е мъчно за нашата.

Най-отгоре
Machinezz
петък 02 август 2013 - 18:32:22
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Ето,щом се чудиш за мигачите...макар че и с жълта емблема седеше доста различно и готино.
Доста по завършен вид вади с оранжеви мигачи.

[ Редактирано петък 02 август 2013 - 18:33:10 ]

Master yourself
Най-отгоре
kalin.dakov
събота 03 август 2013 - 11:18:41
Регистриран потребител #732
съобщения: 128
и аз бях ЗА жълтата емблема ... иначе смяяятай даже мене ме има на една снимка е*@ти кефа няма да ти казвам че е станала добре, за да не изгубя титлата ''PRO HATER'' ама има нещо не чак толкова зле в тая кола

Това ваш'то е направо "Да си е*е на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен"
Най-отгоре
Мъро
неделя 04 август 2013 - 20:28:10
Тази седмица ще съм офлайн,но другата живот и здраве,може да направим(къде без Калин и Самуйл ) мигачите оранжеви!Доста ми допадат!

Явка,благодарско

Отказах се от решетка от 2000,ще си търся здрава със емблема,а за сегашната ми се върти една идея,но ще видим

Рекарото си седи при Бат Калин,тая вечер мисля да мина да си го видя,че ми е мъчно

Най-отгоре
Мъро
понеделник 12 август 2013 - 16:36:06
От многото бири не остава време за пипане... но успях с да поизправя калника и да си прибера седалките.От обявата сивееха,но се оказаха с лек кафеникав отенък,но ще видим как ще застанат!
Калника не стана като нов,но пак съм доволен.

Боядисването на бронята и лайстната се отложи,защото ми трябва боя(металик) по поръчка,а в момента съм се отдал на живот
Ето някоя друга сМинка
ПП:На последната снимки има 6 торби цимент в багажника

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 16 17 18 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF