1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Общ форум :: Hoodride Weekend

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Национална HOODRIDE-BG сБИРкА 21-22-23.06.2013
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
markas
петък 21 юни 2013 - 14:17:31
Регистриран потребител #441
съобщения: 588
TUK SME

Нека следваме мечтите си.
Най-отгоре
wicked
петък 21 юни 2013 - 18:48:39
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Браво, гадове, изпечете газягите!
Утре следобед идваме и ние Ако някой нещо се сети да вземем - о888 27 3о 1о

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
DorkstaR
петък 21 юни 2013 - 20:46:57
Регистриран потребител #78
съобщения: 2498
Айде де

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Tony
събота 22 юни 2013 - 11:29:30
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
DorkstaR написа ...

Айде де

Не му обръщайте внимание моля. Среднстатистическо надежденско гъзарче дето не изтрезнява.........
Мое ли сички да сме по джапанки и шкембета а той чиляка с риза ралф лаурент и дънки гучи да се облича и да е пиян на куче през целото време.....
Без коментар...........

висете отпуснато
Най-отгоре
DorkstaR
събота 22 юни 2013 - 12:21:12
XAEAXEAXEAXE тоя Тони не спря..

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Dwarf
неделя 23 юни 2013 - 16:59:04
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Много сме силни сме
като изключим прохода пътуването беше доста FUN

Най-отгоре
Tony
неделя 23 юни 2013 - 21:52:59
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
Беше мноо яко. Трее мноо да благодарим на Пафката и Пешо , че откриха тва място.
А за кой не дойде - .
Имаше представители на Русе, Варна, мноо силна група от Пловдив, смотаняците от Софето и ние бехме де.
Мерси на всички за уважението и за положения труд и подготвените машини.
Наистина аз се кефя супер мноо какви машини и хора имаме тук.

висете отпуснато
Най-отгоре
Chris
неделя 23 юни 2013 - 22:04:38
Регистриран потребител #1
съобщения: 4005
Да, специални благодарности за Пешо и Павката! Този път организацията си беше екстра, евала за което!
Голямо евала и на хората от хотела! Наистина много готини хора, направили са доста приятно местенце!
Беше ми супер приятно да се видя с всички и наистина много се кефех като гледах че в хотела щъкат само готини хора, наши хора!
Съжалявам само, че накрая трябваше да тръгна набързо и не можах да си взема довиждане с някои хора!

Много готини 3 дни! Благодаря!

Най-отгоре
wicked
неделя 23 юни 2013 - 22:16:45
Регистриран потребител #752
съобщения: 791
Благодарско и от нас за организацията! Изкарахме си супер, мързел, баняне, разходки и раздумки - имахме нужда:) Специални благодарности за стикерите - ние подремнахме като баби следобеда и заварихме само пловдивския Карртел да потеглят.
Шкодилакът също е доволен, защото ме дари с 4,8л/100 разход, въпреки придобитата си аеродинамичност на пейка:)

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
DorkstaR
неделя 23 юни 2013 - 23:33:10
Мнооого яко!! Евала, аз искам да благодаря и на Вик за дето пое инициативата с капарото!!!
Сбирщайна си беше супер яко iЛяк

ПП: wicked, аз понеже тръгвах и не те видях никъде направо го лепнах до другите, надявам се не се сърдиш (аз за тва ти оставих и 2 резервни, заклещени на шоферската врата, ако искаш да си го "преместиш")

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF