1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Astra G Golden Coupe
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
d1am0nd
петък 22 март 2013 - 02:46:17
Регистриран потребител #875
съобщения: 174
Ами колеги здравейте ето това е за сега моята колица по която са правени доста промени от както я купих, но историята е дългичка и направо почвам с резултата до който съм постигнал до сега пък ще се развива за напред . Колата е с 1.8 мотор 116к.с, джанта 17ка с гуми 215/45, осветлението е сменено с бели диодни ленти, а из интериора има копчета които светят изчистено в червеничко, Ирмшер пакет без предна добавка, регулируемо окачване, затъмнени фарове, стопове и мигачи, задно гърне NAPEXX. Колата е задрана от лявата страна и тепърва ще се пребоядисва цялостно, но за сега е това, чакаме топличко време за боя . И за напред съм предвидил полу-кожен салон с бяла алкантара по средата, фарове angel eyes или фабричните с лупи, предна добавка Ирмшер или цяла броня, фар бленди (или т.н. вежди) и идва ред на снимките които са малко в повечко .

Не е важно колко имаш под капака, а колко имаш в главата !
Най-отгоре
d1am0nd
петък 22 март 2013 - 02:48:39
Още

Най-отгоре
d1am0nd
петък 22 март 2013 - 02:50:53
И още малко, дано не ви отегчавам .

Най-отгоре
DorkstaR
петък 22 март 2013 - 03:27:18
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Супер е Астрата, много стелт вид има!

ПС: Има само едно нещо
Аз бих сменил джантите с нещо по-класическо...

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
DorkstaR
петък 22 март 2013 - 03:29:35
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Разбира се може и да се импровизира с нещо голямо и идиотско де...

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Machinezz
петък 22 март 2013 - 09:27:10
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Приятно съчетание на тунинг и изчистен вид,както каза Павел,джантите са под въпрос за минаване в по-горен клас.

Master yourself
Най-отгоре
Chris
петък 22 март 2013 - 09:59:00
Регистриран потребител #1
съобщения: 3989
Добре дошъл!
Много е красива Астрата. Виждал съм я 2 пъти на живо

[ Редактирано петък 22 март 2013 - 09:59:43 ]

Най-отгоре
d1am0nd
петък 22 март 2013 - 11:21:50
Благодаря ви колеги, радвам се че ви харесва. Джантите наистина са под доста голям въпрос, на живо дори не изглеждат като 17", но все още не съм намерил джантата която ми харесва да се продава тук и за това си карам с тези. Замислил съм също гуми да сменя на 215/40 или 205/40, че тези ми изглеждат височки .

Най-отгоре
AE86
петък 22 март 2013 - 11:44:24
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Хубава кола.Цветът е страшен.Евала за целият тунинг кит,но ми се вижда адски висока.Можеш да се заиграеш със височината на гумите и ширината и да я смъкнеш още надолу Успех и ще следя с интерес

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
Мъро
петък 22 март 2013 - 11:48:03
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Най-красивото ново купе на Опел!
Тази джанта съм я виждал на няколко коли... самата й форма,спици са безлични...
Откажи се от ейнджъла!Много са кич... а на тази клийн визия като ги сложиш... ще стане меко казано грозно Търси оригинални,с лупа,придават пълен завършек на предницата.
Относно джантите,мислил ли за такива от Турбо?В комбинация от фланци и подходящата гума,изпълват калника чудесно.
Едит:А предната добавка,в цвета на купето?Нищо че е от пакета.

[ Редактирано петък 22 март 2013 - 11:50:47 ]

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 21 22 23 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF