1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Golf 2 "Руди"
Отиди на страница  «1 2 3 ... 31 32 33 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Filip
четвъртък 21 март 2013 - 14:34:12
Регистриран потребител #621
съобщения: 321
Руди си е твой ти си решаваш как ще изгежда аз преди мн време спях да слушам околните за мнението имза колата . Давай смело ефекта ще е о.О както каза колегата. Ако имаш времеи желание ня някакво време сменяй лицата на вътрешнуте фарчета

[ Редактирано четвъртък 21 март 2013 - 14:38:23 ]

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
MrVW
петък 22 март 2013 - 14:34:42
Регистриран потребител #869
съобщения: 153
Днес чичо Гошо (флекса) беше запален и боята на Руди старателно се изтърка за сега само от едната страна,утре се надявам да пристигне окачването

Fuck You,Дръж Маркуча си в изправност ще бъдат премахнати
П.с. Стана гладко като ......

[ Редактирано петък 22 март 2013 - 14:35:52 ]
Най-отгоре
ThuGShosho
понеделник 25 март 2013 - 00:21:59
Регистриран потребител #266
съобщения: 212
Откачена работа евала ! Добра жЖЖантаа добре стой !

Най-отгоре
MrVW
сряда 27 март 2013 - 18:21:47
Руди се завръща с пълна сила и нов "дизайн" В събота монтирах спортното окачване ,но 17ските вече не влизаха Днес станахме много близки с флекса и всичко ненужно беше премахнато за да влезнат 17ските ,сложих и радиатор от парно (имитация на маслен радиатор) утре ще има допълнения

Най-отгоре
Machinezz
сряда 27 март 2013 - 20:18:24
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Не че искам да уеднаквим всички коли,но ето ти един доста по ''пораснал'' вариант на Руди,сигурен съм,че ще спечели повече симпатии,ако го изчистиш от стикерите и заиграеш халогените.
Дори и така леко ръждив капака също е идейно.
Всички знаем,че единствено окачването и височината са от значение,всичко друго е глезотия,а при двойката не липсва.
Честно казано и джантите са под въпрос,ако ги продадеш,ще имаш предостатъчно средства да си направиш обърнати,а повярвай ми доста бързо ще се озовеш в една брутална кола!
Тва са си мой разсъждения,не налагам нищо,само давам идейки.

Master yourself
Най-отгоре
Chris
сряда 27 март 2013 - 21:37:44
Регистриран потребител #1
съобщения: 3991
Напъно съм съгласен с поста на Явор.
Аз също бих разкарал лепенките...
Бих продължил с ръждата надолу по калника...
Смятам, че джантите не са толко зле, колкото казват всички. Аз бих им ударил една ярко червена боя, за да изглеждат още по-големи...
Жълти фарове и един багажник на тавана...

...и ще сложиш много РАТ-ове в малкия си джоб

пп.
Казвам "бих". Все пак всеки прави колата си по свой вкус

[ Редактирано сряда 27 март 2013 - 21:39:54 ]

Най-отгоре
MrVW
четвъртък 28 март 2013 - 16:59:24
Малките фарове ще станат жълти,само трябва да ми дадът фолио Относно лепенките ,за сега остават върху колата.Идеята за багажника за таван е добра утре ще видя как ще изглежда с него.И аз искам обърнати и разширени джанти,спрял съм се на метални 15ски от този вид
колкото по-широки толкова по-добре,ако голфа се оборудва с такъв тип джанти,всичко по колата се променя,стикер бомб върху веждите,целия преден капак ръждив и надявам се по-нисък...
Имам си една доста луда идея,дайте съвет дали бихте го направили това "извращение" върху колата Идеята е следната взимат се 3прозрачни маркуча,два един диаметър и третия малко по-голям,калника се дупчи и маркучите се преплитат,влизат в дупките и съответно излизат двата еднакви маркуча се свързват с казанче (като от тея за чистачките) пълно с червена боя,а по-голямата тръбичка с друго казанче със синя боя.Идеята ми е колата да има вени и с копче да върви боята по маркучите

[ Редактирано четвъртък 28 март 2013 - 17:03:48 ]
Най-отгоре
DorkstaR
четвъртък 28 март 2013 - 17:05:03
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Моля те... махни стикерите.. или поне ги намали!

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
MrVW
четвъртък 28 март 2013 - 17:08:58
Тази вечер ще ги премахна почти всички,само една ще се премести на предния прозорец >Roodie<
Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 28 март 2013 - 17:31:18
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Най-яко е като постигнеш ефекта колата сама да говори за себе си,без стикери и надписи.
Тва с маркучите е яка идея,не съм виждал такова,но бих те подкрепил!

Master yourself
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 31 32 33 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF