1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Golf 2 "Руди"
Отиди на страница  1 2 3 ... 31 32 33 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
MrVW
сряда 20 март 2013 - 18:16:09
Регистриран потребител #869
съобщения: 153
Здравейте на всички в тази тема ще се опитам да ви запозная с историята на моето Руди или Голфа.
Преди да си взема голфа,карах Polo 86c но зимата след близка среща с едно бордюрче колата пострада,реших че е време да се смени с нещо по-ново И си взех Golf 2 1.6EZ мотор,доста запазен модел Екстрите му бяха ел.стъкла (който развалих след седмица) и люк

навъртях му на бързо 4000км (около месец) и реших че е време за промяна взех си от един приятел джанти 17" Et38 7.5j и на бързо след полунощт се монтираха и Руди-то веднага се промени(има любов от пръв поглед )

Доста време карах така. Един следобед бях си седнал на предния капак и една приятелка ме "прокълна" да ми падне предната броня и няма и 5минути бронята я нямаше доста ми хареса как изглежда и реших че ще се кара в този вид

и малко, по-малко започваха да ми идват идеи,буквално всеки ден колата имаше нови неща,малко вериги ,задължително ръждиви,маркуч и кравичка

Дойде и ред на изолирбанда и бързо нашарих фаровете

По колата има над 20лепенки и през седмица има нещо ново.В момента веждите на калниците са "зашити" със силиконови въженца както и задната броня.Надявам се в най-скоро време някой калник или част от предния капак да стане ръждив

[ Редактирано сряда 20 март 2013 - 18:17:44 ]
Най-отгоре
BukTop
сряда 20 март 2013 - 21:10:43
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Супер е голфа! Харесва ми как всичко се трупа малко по малко. Твърдо подкрепям идеята за ръждата! Ако можеш, качи още снимки в сегашния му вид, да му се порадваме малко.
Единственото, което не ми допада са джантите, едни широки 15ки или дори 14ки, биха стояли много по-добре от тези, но това е лично мнение все пак.
Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 21 март 2013 - 01:29:52
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
И в тия джанти има секс,стига еднакви коли.

Бих заложил по-скоро на изчистена от към лепенки визия,иначе се получава интересно другото.

Master yourself
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 21 март 2013 - 02:13:24
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
Добре дошъл!
Аз пък го виждам със широка черна железарка

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Filip
четвъртък 21 март 2013 - 07:52:44
Регистриран потребител #621
съобщения: 321
Руди е пич , мн радва .Мисля че гредата ще седи яко ако я оставиш цялата да хване ръжда

Колкото повече ,толкова повече. казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза )
Най-отгоре
MrVW
четвъртък 21 март 2013 - 13:04:41
Ръждата е под въпрос ,доста приятели искат да ме откажат от тази идея.Веждите ще бъдат заменени с нови и ще бъдат избомбени с лепенки.Ето това е сегашния вид на Руди,и като гледам колко е часът със сигурност до довечера може да запаля ъглошлайфа

Боята на барабана в най-скоро време ще се премахне....

Тук ми се счупи пепелника и бързо беше зашит и залепен

За тавана както виждате има две огромни дупки,в най-скоро време ще има лепенка на която ще пише-> Дами,моля свалете си токчетата !!! или нещо от този сорт

Най-отгоре
MrVW
четвъртък 21 март 2013 - 13:06:03
Относно джантите,за сега остава с тези...живот и здраве като взема рег.окачване тогава ще си помисля за железарки,предни 8j и задни минимум 11j

Оппп окачването се поръча е не е рег. надявам се само 17ските да не опират в калниците иначе се качват старите 14ски и тези бързо се пускат за продажба

[ Редактирано четвъртък 21 март 2013 - 13:11:44 ]
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 21 март 2013 - 13:13:28
Регистриран потребител #8
съобщения: 2670
11... УаУ... Ще трябва да изградиш задницата наново Но идеята ми допада,и то много!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
BukTop
четвъртък 21 март 2013 - 13:30:12
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Не ги слушай приятелите, те не разбират! Търкай с флекса на воля и после се любувай на погледи от този тип: о.0

Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 21 март 2013 - 13:38:00
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Toя проект има някаква индивидуалност и характер,одавна невиждан в редиците ни.
Не казвам,че ми харесва всичко което си направил,щото аз предпочитам изчистена визия,но си постигнал нещо,което рядко виждаме. Успех,интересно ми е кво още може да ти роди главата.

Master yourself
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 31 32 33 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF