1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Jetta Mk2 (US Style)
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
boje
понеделник 25 февруари 2013 - 01:27:31
Регистриран потребител #195
съобщения: 1
Здравей колега. Поздравление за Джетката! Поздравления за състоянието, в което е в момента. Джетката беше преди 3 години някъде моя. Беше ми първата количка, след едно голфче де, но то не оживя много, за съжаление. Карах я 2 години и много ме радваше. Като първа кола на човек с много мераци, си я гледах с много любов, то бяха музики, ейнжъли и тн. Дано те служа и те радва поне толкова, колкото радваше и мен. След мен смени 2 или 3 собственика. Ето снимки от обявата и: -линк-
Ако те интересува, мога към края на седмица да ти кача още снимки от развитието и при мен.
Колкото до автомата - голфчето, което беше 85 набор, също беше автоматик и като продавах джетата я продадох с втори мотор и скорости от него.
Ще следя темата с интерес.
Поздрави
Най-отгоре
garfild
неделя 10 март 2013 - 09:40:09
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
Благодаря ти надявам се да се харесва, а на мен си ми е супер! Намерих една снимка от миналото лято с един друг познайник

Най-отгоре
garfild
неделя 10 март 2013 - 09:47:50
А ето и няколко от 3ти март, реших да я измия малко и да си оправя едната вежда.

Най-отгоре
AE86
понеделник 01 април 2013 - 23:40:15
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Да си оправяш задната вежда

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
garfild
понеделник 22 април 2013 - 14:18:22
За момента нямам нищо ново по колата, моля само колегата "boje" ако може да се свърже с мен на лично или да ми напише актуален номер някаде, или скайп, феисбук. Каквато и да е връзка с него
Ако някой друг го познава да помага

[ Редактирано понеделник 19 август 2013 - 15:45:52 ]

Най-отгоре
AE86
събота 08 юни 2013 - 21:02:52
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Тази тема прах хвана,а има една камара промени по колата.Джетата се сдоби с американски шукарий и всичките му там салтанати,джантите се полират и така нататък.Аз ще кача няколко снимчици ей така за спорта,че Антони нещо се губи по тъча.Та днеска успя да си окабели всички светещи тела.Дъбстеп и ъглошлайф вилняха в гаража под звуците на капки дъжд

И тука с една грозна обикновена джета

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
Gari
неделя 09 юни 2013 - 01:34:13
Регистриран потребител #406
съобщения: 7
а за какво е това бутало от какъв скутер е? :d да не би да е подготвено за някой скоростен лост ?

Най-отгоре
stallion
неделя 09 юни 2013 - 12:30:12
Регистриран потребител #562
съобщения: 391
Много е чаровна джетата, продължавай все така. ^^ Така с номера отстрани и изчистената маска, предницата е просто перфектна според мен Много семпъл и изчистен вид, мисля че освен едни джантички и малко да клекне, друго не и трябва Ахх, тия двете Джети просто са ми от най-любимите возила във форума.

Най-отгоре
roro
неделя 09 юни 2013 - 12:35:31
Регистриран потребител #366
съобщения: 325
Евала много радва

Наполеон го е казал човека:
1 - " Всички жени са к*рви с изключение на майка ми
и сестра ми. Но, да не забравяме, че и те са жени"
2- " На бял лист не се подписвай и на х*ят си не уйдисвай"
Най-отгоре
Zero__Cool
понеделник 10 юни 2013 - 01:47:58
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
Тони на с риск да си на ръба на закона.....тури си оранжеви крушки за габарита в фаровете !

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF