1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Trikes, bikes and others

<< Предишна тема | Следваща тема >>
DTF (Drift Trike Family) [Rat vs Stance]
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
justanother
сряда 20 февруари 2013 - 16:29:17
Регистриран потребител #391
съобщения: 291
garfild написа ...

Ей ама хубаво го правиш не ми харесва единствено пластмасовите тапи на задната ос, мисля че ще имаш проблеми с тях, ако се натикат в тръбата. Сложи по една шайба метална

На тия тапи ръба им е 3мм и за да го изяде бая зор трябва да види. А по принцип съм ги стегнал яко с шпилката до момент, в който вече не поддават. Но ако се окажеш прав ... смяната им е за минути и най-лесното е да си поръчам на стругар да ми врътне едни втулки.

Най-отгоре
justanother
неделя 24 февруари 2013 - 15:35:10
Рамката вече е при мен. Супер доволен съм от заварките. Ето и малко снимчици:

Най-отгоре
rhase
неделя 24 февруари 2013 - 22:35:27
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
Оо супер става!!! Тази пролет ще има ли тестове?

Най-отгоре
justanother
понеделник 25 февруари 2013 - 11:11:02
Нядавам се да я вкарам в експлоатация до 1-2 седмици. Всичко зависи от това колко свободно време ще имам.

Най-отгоре
Dwarf
понеделник 25 февруари 2013 - 19:56:22
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Искам да го тествам и аз !

Най-отгоре
Krismars
понеделник 25 февруари 2013 - 20:51:12
Регистриран потребител #420
съобщения: 140
След тея заварки малко не ми е ясно как ще успееш да сложиш чашките, ама дано стане. Челото за какъв стержен е? Иначе евала за проекта, заформя се доста добре
Най-отгоре
justanother
вторник 26 февруари 2013 - 09:58:17
Dwarf, Ще се пробва естествено, нямаш ядове. Няма само аз да се пребивам я.

Krismars, Чашките влизат без проблем пробвах ги снощи. Размера на челото е като на балканче най масовия. Казвам на балканче защото вилката е от балканче.

Ето и какво сътворих вчера след работа: Изтърках изпечената боя около заварките и тук таме ръждичките. Премахнах лепенките и матирах боята като цяло за да хване новата както трябва. След което най-безцеремонно я наклепах с Протекта три в едно с четката. Същото се случи и с вилката. Идеята беше да запечатам всичко да не корозира а в последствие ще се боядисва като си измисля какъв да е крайния вид. Ето и малко снимков материал:

Довечера ако се прибера по навреме почвам да зглобявам, че вече ми се иска да я пробвам.

Най-отгоре
rhase
вторник 26 февруари 2013 - 13:46:03
Регистриран потребител #682
съобщения: 188
Ако искаш нещо по-така с боята може да измислим нещо. Мога да съдействам с няква аерография... пламъци примерно Ама трябва да се прати до София...

Най-отгоре
justanother
вторник 26 февруари 2013 - 15:00:15
rhase, благодара за предложението, но мисля боята да е в стила на форума ... захабена + ръжда ... ама за това по натам ... засега съм на вълна да я подкарам

Най-отгоре
DorkstaR
вторник 26 февруари 2013 - 15:52:20
Регистриран потребител #78
съобщения: 2498

Добре сте си вие у Пловдив.. имате даже и дрифт трайк къде да карате.. тука с колите неможем се опраим от липса на Хасвалт..

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF