1
Отиди на страница  «1 2 3 ... 23 24 25 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Chris
петък 11 януари 2013 - 12:39:07
Регистриран потребител #1
съобщения: 3985
Напоследък почти не сядам зад клавиатурата! И тази сутрин (единствения ми почивен ден) започна много приятно като видях какво ново има във форума!

Добре дошъл при нас! 1000% съм сигурен, че тази кола, ще стане един от най-истинските ратове във форума

пп.
Идея и от мен. Багажник на тавана... трябва да има багажник на тавана

[ Редактирано петък 11 януари 2013 - 18:35:40 ]

Най-отгоре
DorkstaR
петък 11 януари 2013 - 18:30:29
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Бро с фолио си става ектра! Ето тука снимки как фолирахме на Сашко Нексията:
-линк-

Фолиото стана на няколко месеца - есен, зима, дъждове, сняг, сол.. няма ядове.. а и излиза към 10 кинта цялата игра, цветове на дървото - много! Пробвай с фолио, ако не ти хареса можеш да го махнеш, без да си дал няква особена цифра за цялата работа!

[ Редактирано петък 11 януари 2013 - 18:35:05 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
wicked
петък 11 януари 2013 - 18:46:31
Регистриран потребител #752
съобщения: 785
ВикТор, чакам да видя ръждата какви нюанси ще придобие, за да преценя дървенията каква да е. Върти ми се идея дори и за фолио с корков десен
Chris, мерси Мареата ти е лудница!
DorkstaR, напълно си прав за фолиото. На Нексията съм й фен и стои супер.
Иначе днес се заиграх с една стара кърпа за глава и я трансформирах в това:

След още малко модификации го бучнах го на колата и в момента е в изпитания(и евентуално някой да го задигне/скъса и т.н.), изглежда приблизително така:

После лепнах и огледалото, че корубата е яко напукана от разминавания с други огледала и като затварям вратата отзвучава с едно дразнещо пластмасово дрънчене, та го омотах с изолорбанд, но май ще повторя упражнението с гафер, ако не изържи.

Иначе ръждата прогресира, в тия метереологични условия няма нужда да я зобя

[ Редактирано петък 11 януари 2013 - 18:51:40 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
DorkstaR
петък 11 януари 2013 - 19:10:44
То си има достатъчно сол и ла*на по улиците..

[ Редактирано петък 11 януари 2013 - 20:39:47 ]

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
BukTop
петък 11 януари 2013 - 20:13:53
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Не е истинска кола, ако няма нещо "фиксирано" с изолирбанд!
Флага да не изкърти антената само при по-висока скорост... иначе кефи яко.
Най-отгоре
wicked
събота 12 януари 2013 - 01:15:41
Петък вечер, минава 1 след полунощ, а приятелката ми до мен шие ли шие байряка на Шкодата, както Райна Попгеоргиева - знамето на българските въстаници преди 140г. ... не сме добре, честно, да ми е жива и здрава, че ми угажда да простотиите!

[ Редактирано неделя 13 януари 2013 - 00:53:21 ]

Глухите ослепяват, слепите оглушават, сакатите - умират. . . а на останалите им миришат краката!
Най-отгоре
AE86
неделя 13 януари 2013 - 12:25:25
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Ей,колко доволен останах след като прочетох темата.Шкодата придобива истински Рат вид Давай напред и нагоре

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
DorkstaR
неделя 13 януари 2013 - 14:16:05
Дам, верно има дух в тоя проект и аз възлагам големи надежди!

Най-отгоре
wicked
вторник 15 януари 2013 - 21:47:29
След професионална намеса на половинката знамето издържа теста и се вее грациозно като прани гащи:)
А докато чакам новите серии на Walking Dead и премиерата на World War Z, реших да пусна CV до Хънтър Тийма:

Иначе си ръждясваме:

[ Редактирано сряда 16 януари 2013 - 11:36:08 ]

Най-отгоре
BukTop
сряда 16 януари 2013 - 00:22:50
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Много добре!
За окачването нещо мислил ли си и по-специално, нагоре или надолу?
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 23 24 25 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF