1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За форума

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Размери на подписите
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Zero__Cool
петък 23 ноември 2012 - 22:19:35
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
Седя и си мисля ......че примерно има някокой който си слага в подписа картинка 300x700.......и единственото което постига с тва е да ме кара да скролвам повече
И май трябва да се помисли нещо по-въпроса.

Най-отгоре
Chris
петък 23 ноември 2012 - 22:53:14
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Напълно те разбирам и подкрепям. Благодаря, че обърна внимание на този проблем!

Има написани правила, на които до сега не съм наблягал толко, но вече ставаме много маймуни на клона и някои заемат повече място "редове" с подписите си... Метафорично казано...

Припомням правилата
Chris написа ...

2. Подписи

2.1. Подписите могат да съдържат максимум до 5 реда текст или съчетание от текст и картинки.
2.2. Текстът трябва да отговаря на същите условия, както и този в самите постове (без голям брой emoticons, заплахи, обиди, реклама и други).
2.3. Картинките в подписа не трябва да бъдат с прекалено големи размери. Максималните размери са 580х120. Картиники, които не отговарят на това правило ще бъдат изтривани.
2.4. Линковете са разрешени. Линковете се включват към текстовите ограничения изложени по-горе. Линкове към дразнещи страници, към фирмени сайтове или изобщо рекламни линкове ще бъдат изтривани.
2.5. Потребителите, които не спазват тези правила ще бъдат предупреждавани.

Ще помоля всеки, който е с дразнещо висок подпис, да коригира размерите си, преди моята намеса

[ Редактирано петък 23 ноември 2012 - 22:54:40 ]

Най-отгоре
Zero__Cool
събота 24 ноември 2012 - 20:30:13
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
Бе чак до правила не е хубаво да опираме.....че що форуми знам са останали само "копува/продава" заради конституцията си

Хубаво е да се сещат сами хората и да не злоупотребяват с правото си на подпис

[ Редактирано събота 24 ноември 2012 - 20:41:01 ]

Най-отгоре
Chris
събота 24 ноември 2012 - 20:37:39
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Zero__Cool написа ...

Бе чак до правила не е хубаво да опираме.....че що форуми знам са останали само "копува/продава" заради конституцията си

Хубаво е да се сещат сами хората и да не злоупотребяват с правото си на подпис

Мисля, че тук правилата са достатъчно либерални и достатъчно меки с всички. Затваряме си очите за повечето от тях с цел всички във форума да се чувстват ок

Все пак мисля, че "екипът" на HOODRIDE-BG е приятелски и дружелюбно настроен към всички и към неговите правила следва да се подхожда със същото уважение

[ Редактирано събота 24 ноември 2012 - 20:41:38 ]

Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF