1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Golf Mk3 16V [Rusty Age]
Отиди на страница  «1 2 3 ... 16 17 18 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 13:22:58
Регистриран потребител #602
съобщения: 94
След тези интервенций колата придоби коренно различен вид,но нещо във фаровете ме дразнеше,един ден ме изненадаха приятно с подарък-а именно лупи от е 36-ца,веднага фаровете на земята и се почна...

Най-отгоре
Tony
понеделник 12 ноември 2012 - 15:13:12
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Супер. И аз се радвам. Мен толко ми писна от лъскачки,че немам думи. Само за едно мислат - големи джанти, смъкната на земята и тва е. Милион пъти по-добре да вида едно пакетче свински опашки използвани добре

висете отпуснато
Най-отгоре
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 16:47:12
Ами да си кажа честно вече всеки това прави-едно и също нещо умножено по ххххххх пъти и всеки си мисли,че е направил нещо уникално,нещо неповторимо а то се оказва просто copy/paste навсякаде,не че и при мене не е така,но го правя защото на мене така ми харесва,не искам лъскава кола,искам смъкната,изглеждаща по начина по който на мене ми харесва,много приятели ми викат егати и кочината си направил,ама това ама онова....ами така ми харесва така съм я направил....май много се разписах...по-късно и останалата серия снимки че сега се занимавам с електромотора на пералнята....
Най-отгоре
CHOCHONE
понеделник 12 ноември 2012 - 17:56:23
Регистриран потребител #113
съобщения: 597
с лудата катерица и ръждата изби рибата просто добре дошъл

„Един Мерцедес-Бенц винаги трябва да изглежда като Мерцедес-Бенц”— Bruno Sacco
Най-отгоре
BukTop
вторник 13 ноември 2012 - 09:26:00
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Успях да го мярна живо, много е див голфа.

[ Редактирано вторник 13 ноември 2012 - 09:26:11 ]
Най-отгоре
Chris
вторник 13 ноември 2012 - 10:13:07
Регистриран потребител #1
съобщения: 3985
Вик, като се прибереш трябва да направите една фотосесия с двата ръждивци

Най-отгоре
PuShE_
вторник 13 ноември 2012 - 10:19:59
След като рязнах фаровете за лупите един колега ги видя и ми вика да ги бартим за хела с визия на г0лф 4-ка,фаровете бяха в ужасно състояние,но тота не ми пречеше да ги вкарам в час,принципно трябваше да се полира стъклото и да се възстанови рефлектора,като не ми каза че всички щипки по захвата за регулиране са счупени,но както и да е,миналата седмица преди сбора в Ген.Тошево вземах фаровете,но забелязах че светят мн ниско.на следващия ден се опитах да ги регулирам ама греда В последствие сложих фаровете само за пред полицаите,единия му пооправих щипките ама другия си е пътник,ще има рязане,запояване....но всичко е свързано с време и финанси...айде малко снимки на колата в състоянието в което се кара...

Най-отгоре
PuShE_
вторник 13 ноември 2012 - 10:22:06
Chris написа ...

Вик, като се прибереш трябва да направите една фотосесия с двата ръждивци

Моя сега не е много ръждив обаче,някой се беше изгаврил върху капака 2 дена преди да го лакирам и имаше 2 гадни петна ръжда,които лично мене мн ме дразнеха и го метнах с шкурката
Най-отгоре
BukTop
вторник 13 ноември 2012 - 11:14:11
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Свиквай с гавренето... Моя някой е решил да проверява как е направен и има една черта около 25см. одрано с нещо. Наскоро пък като се прибирах от работа едната ми чистачка беше вдигната и имаше много тръскано от цигара върху капака... Абе мизерници всякакви, ама да не ти пука.

Иначе фотосесия задъжлително трябва да нарапвим, като се прибера.
Най-отгоре
PuShE_
вторник 13 ноември 2012 - 11:51:58
BukTop написа ...

Иначе фотосесия задъжлително трябва да нарапвим, като се прибера.

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 ... 16 17 18 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF