1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Golf Mk3 16V [Rusty Age]
Отиди на страница  1 2 3 ... 16 17 18 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 10:25:04
Регистриран потребител #602
съобщения: 94
Всичко започна през декември месец миналата година,когато се сдобих с една моя мечта-Mk3 2000-16V GTi-Edition 150hp....на пръв поглед беше убит от всякаде-черните елементи посивели,предната броня натрошена в долния си край и с начупени захвати отсрани,тавана леко провиснал,джантите различни,стопа счупен....бе както и да е,спазарихме се със собственика и си тръгнах горд от себе си лека полека колата започна да ми радва доста окото,но стига приказки,нека и снимки
общо взето това беше състоянието в което го вземах....

[ Редактирано сряда 20 ноември 2013 - 08:36:08 ]
Най-отгоре
Georg.Yordanov
понеделник 12 ноември 2012 - 10:28:45
Регистриран потребител #394
съобщения: 47
Добре дошъл. Чакаме развитието.
Най-отгоре
Chris
понеделник 12 ноември 2012 - 10:34:06
Регистриран потребител #1
съобщения: 3986
От кога чакам да пуснеш тема! Разказвай...

Най-отгоре
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 10:35:00
1-вото нещо което се промени беше катерицата от Ice Age,подарена ми за старата голф 2-ка,но по стечение на обстоятелствата предаде богу дух...след това последваха и заводските джанти за АБФ-а....и така колата доби съвсем друг вид,точно преди националния ни събор на Крушуна с едно аверче се метнахме и пооправихме малко предницата...

Най-отгоре
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 10:45:11
Chris написа ...

От кога чакам да пуснеш тема! Разказвай...

Ами честно да си кажа бях малко позабравил този форум,но сноще единия колега каза че няколко нива над нас и рат-аджийте имали сбирка,качихме се но не можахме да се намерим и се,пък допреди 3 седмици свободното ми време беше кът и по колата общо взето не се случи нищо интересно,но пък добре наваксвам...
След крушуна обаче нещо позна да ме дразни ударения десен преден кални и един слънчев ден докато полирахме колектора за жалост ми попадна шкурка...доляяяяма грешка

Най-отгоре
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 10:48:19
...и от там се почна...

Най-отгоре
Georg.Yordanov
понеделник 12 ноември 2012 - 11:52:52
Регистриран потребител #394
съобщения: 47
Едни жълти фарове много добре ще и се отразят.
Най-отгоре
Chris
понеделник 12 ноември 2012 - 12:10:35
Регистриран потребител #1
съобщения: 3986
Georg.Yordanov написа ...

Едни жълти фарове много добре ще и се отразят.

Тъкмо мислех и аз да го предложа

пп.
Не знам дали долната част от маската е метална, или пластмасова. Щеше да е готино ако можеше да ръждяса...

Най-отгоре
Machinezz
понеделник 12 ноември 2012 - 12:58:52
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
@Крис-метална е и ще стане ненормално яко ръждива!

Приятно съм изненадан,сред всички ''лаченяци'' напоследък регистриращи се при нас,да попадна най-накрая и на нещо по РАТ!
Добра концепция си направил и предполагам ще доразвиеш идейте с тройката,добре се справяш до тук!

Master yourself
Най-отгоре
PuShE_
понеделник 12 ноември 2012 - 13:17:55
Точно кадето е емблемата с ребрата е пластмасова,само лайсната отдолу е метална,за в момента нямам много време да се занимавам с нея но и това скоро ще стане...пък за фарчетата след малко.карам нещата по хронологичен
Последва и капачка рат-ка ,широк нож и едни....леко казании строшени фарчета хелла...

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 16 17 18 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF