1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Други :: Проект на годината

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Размиисли и страсти
Отиди на страница  1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Chris
сряда 07 ноември 2012 - 19:31:19
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Гласуването започна! Номинирахте ли вашите фаворити и за кого гласувахте (ако не е тайна)? Тук можете да коментирате и обсъждате анкетата...

пп.
Не забравяйте, че в първи рунд можете да пуснете няколко гласа еднократно!

[ Редактирано сряда 07 ноември 2012 - 19:40:44 ]

Най-отгоре
fozio
сряда 07 ноември 2012 - 19:37:28
Регистриран потребител #519
съобщения: 287
Не знам предните години какво е било положението ,но определено тази година е доста труден избора...:)

[center]/tumblr_ml41z10G4A1rua1nvo1_400.gif#_=
Най-отгоре
Chris
сряда 07 ноември 2012 - 19:40:02
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Много е трудно вече, затова решихме да го направим на няколко етапа, през които да пресееме колите...

Най-отгоре
AE86
сряда 07 ноември 2012 - 23:44:27
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Благодаря за номинацията Със моята семпла кола,не мисля,че е някъква конкуренция.Има къде къде по-класни машини на които се радвам.Междудругото гласувах за Ръсти Бънито на Маниака Уникален Цялостен проект.Успех на всички

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
Georg.Yordanov
сряда 07 ноември 2012 - 23:44:46
Регистриран потребител #394
съобщения: 47
Минала година почти без колебание си имах кола фаворит, докато тази година се колебаех(я) между поне 6-7 автомобила преди да гласувам, което значи, че нещата са се развили с доста бързи темпове и колите са достигнали едно доста сериозно ниво. Евала!

П.С. Надявам се сегашния ми фаворит да стигне до финала
Най-отгоре
Nad_Neshtata
четвъртък 08 ноември 2012 - 01:07:13
Регистриран потребител #604
съобщения: 161
Аз ще се изкажа и ще кажа,че гласувах за Лингеров и за голфа на Пепи.Може да съм се побъркал по е30-ките,ама на тия голфове не мога да им устоя!

Do ya thang, mayne, Fuck what they lookin' at!

Най-отгоре
Zero__Cool
четвъртък 08 ноември 2012 - 02:12:40
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
Тва е много интересно....рискове, щото може да има сърдити.....ама хубавото е че сме се пичове тука и само се радваме без да се сърдим
Има няколко коли, които са ми направили силно впечетление като стил....и са оставили отпечатък в съзнанието ми.

Първо мислех за гласувам за себе си......защо?......защото съм комплексар
После се разубедих, понеже са ми смотани джантите

После мислех да гласувам за Lingerov.....ама сме от един клуб, че даже и приятели.....що кафете изпихме вече с него......и се получава конфликт на интереси

За тва гласувах за йе трииискътъ на Павката.......защо......ми щот ме кефи тая палатка да му се невиди

Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 08 ноември 2012 - 02:17:59
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Може да се гласува за повече от една кола!

[ Редактирано четвъртък 08 ноември 2012 - 07:51:50 ]

Master yourself
Най-отгоре
FLexX
четвъртък 08 ноември 2012 - 14:54:39
Регистриран потребител #271
съобщения: 93
Днеска като влезнах да видя как върви гласуването, забелязах, че мога ПАК да гласувам, да не би да има някъв бъг, или е само при мене ?

ПП: гласувах за доста коли, накрая борбата ще е жестока

Най-отгоре
Aerodynamic
четвъртък 08 ноември 2012 - 16:10:31
Регистриран потребител #552
съобщения: 57
Аз прегрях докато избирам-човек естет,не естет-тука избора е жесток!!! Няма да има сърдити-не сме хора от този сегмент!

Man's mind, once stretched by a new idea, never regains it's original dimensions. -OWHjr
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF