1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Casual mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
VW Jetta mkII [Angry Jetta]
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 29 30 31 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
AE86
сряда 26 септември 2012 - 09:37:15
Регистриран потребител #370
съобщения: 335
Вече са при мен:

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
moskovw
сряда 26 септември 2012 - 19:28:33
Регистриран потребител #459
съобщения: 330
джетат ми хареса много на узана сааамо капак неми хареса как стои но това си е мое мнение
пп мислил ли си да го боядисаш в цвета на колата
пп трябва да дойда на някоя ваша сбирка в русе

ик-зм
Най-отгоре
AE86
сряда 26 септември 2012 - 23:50:57
Капака не успях да го китна както трябва (учих се на него ).И на мен вече не ми харесва.просто беше временен вариант,но така си остана.На пролет ще мисля за цялостно пребоядисване,не че и трябва,но си има забележки. Мисля скоро да приключвам за този сезон с инвестициите в Джей и да помисля за себе си Но знаел ли човек.Имам още няколко идеи и ако станат нещата ще се обърнат поне на 90 градуса.Поздрави от Русе и заповядай

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш." Walter Röhrl
Най-отгоре
AE86
понеделник 01 октомври 2012 - 04:26:46
Няколко шота от VW Барбекюто

Най-отгоре
Chris
понеделник 01 октомври 2012 - 08:33:15
Регистриран потребител #1
съобщения: 3986
И 3-те коли са много готини! А джантите на Джетата просто плачат да станат червени... или жълти (патешко жълти). И дори и малък ако се полира борда ще изглежда епик!

Най-отгоре
skodko
понеделник 01 октомври 2012 - 18:36:01
Регистриран потребител #386
съобщения: 188
Полото от кога е с обеца на устната?
Най-отгоре
AE86
вторник 09 октомври 2012 - 08:36:41
Няколко снимки от Неделя на Есенната среща

Даже и мен са ме хванали в крачка

Най-отгоре
AE86
вторник 23 октомври 2012 - 10:13:48
Бях казал,че спирам за този сезон,но то се не трае. Трябваше да помисля за подготовка на колата за Зимата.Така люта в Русе.Набавих някой консумативи - нови свещи и дистрибуторна капачка

Купих и престилка,че моята така и не я оправих след удара

Взех и комплект джанти за зимата.14" с ЕТ35 заедно с гуми 185/60/14.Някой казват,че са от е30,други не...няма значение.Започнах да ги търкам и им предстои нова свежа боя :screwy .Еми това е засега.

Най-отгоре
DorkstaR
вторник 23 октомври 2012 - 10:22:53
Регистриран потребител #78
съобщения: 2478
Това си е Е30-кова джанта, или тъй наречените "Бирени капачки" . Не знам защо, но много хора я подценяват като джанта, а е супер здрава.. да не говорим ако се полира цялата...

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
chakazulu
вторник 23 октомври 2012 - 18:36:39
Регистриран потребител #392
съобщения: 208
ЕТ за джанта за е30 е меко казано странно - 35...
Бирените капачки нямаха ли и още 4 малки отвора, близо до тези за болтовете?
Предполагам също имат щампи.
Според мен се различават, но не съм БеЕмВеджия, така че предполагам греша.
Иначе джантите никак не са лоши и то не сам за зимни.

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 4 ... 29 30 31 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF