1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Alfa Romeo 145 QV [Cloverstick]
Отиди на страница  1 2 3 ... 10 11 12 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
snuk
понеделник 16 юли 2012 - 16:56:09
Регистриран потребител #555
съобщения: 150
Е, да взема и аз да покажа най накрая моята кола.
Алфа Ромео 145 QV, 155кс - кола, която исках да имам откакто взех книжка май.
Четох, четох, гледах питах и накрая пак взех най-очуканата. Ето как изглеждаше като я взех:

Това и е хубавата страна , от другата страна е зле.

И ето какво стана 10 дни по-късно:

С това парите за пребоядисване и джанти изчезнаха.

Както и да е, подкарахме я пак, но след време по десния калник се появи ръжда, която след като баща ми си сложи пръста върху й, се превърна в ръждива дупка. Имах три лепенки които ми бяха дали с някакви фланелки и ги залепих докато намеря нов калник. Това обаче се протояи и мен взе да ми харесва с тези лепенки. Не бях яувал за стикербомб или хуудрайд или каквото и да е, обаче като се разрових из нета видях Ровър-а на колегата Georg.Yordanov и взех да се зарибявам.
Сложих новия калник след време и реших да си направя с лепенки огледалата. И така се започна.

Най-отгоре
Machinezz
понеделник 16 юли 2012 - 17:02:00
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Добре дошъл!
Превърнал си дефекта в ефект,има го като вариант в хуудрайда,поздравления,че не си се отказал,а си заобичал идеята! Чакаме те на срещите!

Master yourself
Най-отгоре
snuk
понеделник 16 юли 2012 - 17:15:51
След още ровене и четене направих и капачката на резервоара:

И то като се почне и май трудно се спира:

Снимката е малко кофти ама то и вече не изглежда така. Като направя снимки на новото ще покажа.

Стана ясно че новият калник (който малко по различен цвят от колата), нова боя няма да го огрее скоро така че:

В момента си оправям счупения праг и след това идеята ми е за снижаване (не много най вероятно, само пружини) и да си довърша калника. Май не искам да го правя целия в лепенки но ще видим. Можеби нещо такова:

И едни снимки от Варненската среща най най-хитрия стикер според мен:

От тук нататък, малко бавно, тъй като ...... италиански автомобил, винаги има нещо което не е наред .
Най-отгоре
BukTop
понеделник 16 юли 2012 - 18:46:05
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Педо Беъра е много потаен

На живо е още по яка колата и тия джанти и ходят страшно много!
Най-отгоре
Machinezz
понеделник 16 юли 2012 - 23:49:44
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Според нашите стандарти колата ти е интересна и ще се приеме с голям успех сред четата!
Сигурен съм,че преди време ти се е искало да се хвърлиш от някъде заради нея,вече си мисля,че няма да е така,особенно след някоя друга среща и някоя друга готина снимка.
А успех!

Master yourself
Най-отгоре
Zero__Cool
вторник 17 юли 2012 - 01:43:47
Регистриран потребител #579
съобщения: 279
ух как мразя алфи.....ама пък как обичам hoodride

а това 10 дена след като си я купил да строши толкова грозно двигател, поне така ми изглежда на снимката понеже е мъничка и немога да видя но ми се струва че буталото е на салата вътре или греша?

Най-отгоре
snuk
вторник 17 юли 2012 - 09:25:57
Аз не знам защо ги мразиш, но по важното е че обичаш hoodride

А иначе, да, буталото е на салата, дилиндъра е сцепен на три места, два от клапаните бяха брутално изскочили и изкривени и има дупка с размера на топка за пинг-понг до масления филтър.
Ениуей, колкото и да ми се искаше да зае*а сичко, това беше отдавна и сега се радвам че намерих този форум и всички готини пичове тука.
Най-отгоре
Monza_E
вторник 17 юли 2012 - 11:53:47
Регистриран потребител #38
съобщения: 137
Количката е страхотна, виждал съм я на срещите ни във Варна, определено доста интересно се получава и смятам за напред, че ще продължи така

Най-отгоре
Tony
вторник 17 юли 2012 - 23:52:44
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Много симпатична е алфата. Аз па ги обичам алфите и кой не е имал само не мое да го разбере. Това е автомобилен дух. Мое да не са най-здравите машини ама са най одухотворените със сигурност. Супер ми харесва как семпло си я стикеросал. А тия джанти са най-доброто което мое се лепне на една алфа наистина.

висете отпуснато
Най-отгоре
Aerodynamic
сряда 18 юли 2012 - 00:04:29
Регистриран потребител #552
съобщения: 57
Това е може би единствения модел на Алфа(заедно с 155)които ме изкъртват.Мене лично колата ме радва много,лепенките са точно толкова колкото трябва да бъдат,а джантите са си заспали на мястото-да не се пипат Браво,станала е чудесна! Рес5кт!

Man's mind, once stretched by a new idea, never regains it's original dimensions. -OWHjr
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 10 11 12 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF