1 2 3 4 5 6
HOODRIDE-BG :: Форуми :: Projects :: Hard mode

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Fiat Marea Bipower [Inked Mary]
Отиди на страница  1 2 3 ... 43 44 45 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked
Автор Отговор
Chris
вторник 29 май 2012 - 22:46:10
Регистриран потребител #1
съобщения: 3964
Machinezz написа ...

Абе брат,не е ли време за една тема в проекти за Мерлин?

Не знам дали е време, няма кой знае колко промени, но все пак ще пусна тема за колата и лека по лека ще се ъпдейтва с нови неща

Та накратко за колата - Сива Marea седан от 98-а година.

Най-голямото й предимство - заводски метанов инжекцион. Возя се без пари. Евтино гадже е! Накратко кола направена за студент. хах

И така си студентствам вече 2 години с нея в напълно стоков вид...

Докато не получих един много ценен за мен подарък от един още по ценен от мен човек - Тони (stormsven). Повечето от Вас знаят, но все пак ето с какво ме обу той...

Полирани 15" джанти от Lancia Delta/Dedra - започнати от Ванката (justanother) и довършени от мен. Ето една снимка от работния процес:

Ето ги обути с новите ми Toyo Proxes ts1:

Височки са гумите, но колата се кара всеки ден по Искърското дефиле, а само който не е минавал скоро от там не знае какво е... А пък нещо в стойката ми хареса. Докато не завършат ремонта на пътя съм с тях. Имам 8 Ладови фланци и мисля само малко да ги изкарам навън с няколко милиметра.

Бяха останали и някакви стикери, затова реших малко стикербомб да сложа, въпреки, че вече не съм му чак такъв фен...

И снимки от Саранци:

И едни снимки след Саранци, които ще Ви изяснят заглавието на темата. Mary (На български Мери) е съкращение от модела на колата, а bloody идва от "кървясалите" очи:

И понеже за сега е на някво-никво ниво, ще покажа каква е целта (нали съм си майстор на фотошопа, миналата година си направих това):

Стил - да го наречем някакво италианско OEM+ Хем стокова и изчистена визия, хем някои леки доработки от моя страна...

... абе ще видим какво ще стане и дали ще го бъде...

[ Редактирано четвъртък 01 ноември 2012 - 19:44:30 ]

Най-отгоре
DorkstaR
вторник 29 май 2012 - 23:13:34
Регистриран потребител #78
съобщения: 2476
Браво, брат.. тамън вече се чудех защо не пускаш тема, а тайничко от нас развиваш дейност.. Крайния резултат, който гониш ми допада супер много, обичам когато различни ОЕМ части от различни марки се пресичат в някои автомобили, било то vw с порше елементи, фиат с алфа или ланчия, БМВ с ЛАМБО (като последното е в кръга на шегата, като изключим междуболтовото 5х120... ).. някак съчетаването на различни ОЕМ части на фирми имали допир помежду си преди много години, върхо един автомобил, има своя чар.. Давай, чакаме още..

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
Machinezz
вторник 29 май 2012 - 23:48:23
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Пу,най-сетне,тамън на РД,евала!

Master yourself
Най-отгоре
Tony
сряда 30 май 2012 - 00:53:58
Регистриран потребител #4
съобщения: 2851
Супер. най-накрая . Мноо ме кефи Мери така. Винаги съм харесвал кола да се праи малко по малко. Така придобива най-добър вид и е още по-обичан и ценен резултата. народа верно мое да вижда малкия хънтър сега на кво дередже е ама колко часове са метнати по него.....
А идеята която гониш адски ме кефи. Винаги са ми харесвали италианки със съвсем леки доработки ту и там ей така за индивидуалност. Дори бомба не ти е като секи бомб. тва само на лайстната яко ме кефи. Абе кефи ме Мерри

висете отпуснато
Най-отгоре
Youngtimer
сряда 30 май 2012 - 03:47:02
Регистриран потребител #438
съобщения: 126
Ее Крис,тамън се чудех къде ти е темата за кървавата Мери....Кефи ме как си я замислил,така смъкната,изчистена с яки италиенише "телефонни шайби"...По някой форум гледах одеве такива жанти за продан,ама като немога се сетя къде беше,ще ги намеря и ще ти пратя линкче... Иначе виж си междуболтовото,ако ти е 4x108,имам такива фланчета и мисля че бяха около 15-17мм ,направо ти ги подарявам ако стават ...Иначе кога ще се видим,че съм ти длъжник още от бензиностанцията ахаха

[ Редактирано сряда 30 май 2012 - 03:49:42 ]

Най-отгоре
DorkstaR
сряда 30 май 2012 - 06:32:57
Май е 4х98...

Driving definitions: Understeer is when you hit the wall with the front of the car and Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and Torque is how far you take the wall with you.
Най-отгоре
CeCko2
сряда 30 май 2012 - 09:57:56
Регистриран потребител #332
съобщения: 286
4х98 му е а на телефонните шайби е 5х98> Италиан мада фака размер

Ким-ко, радвам се че я пусна твоята, давай смело напред, знам колко бавно става, а колко ти се иска да изригнеш...

[ Редактирано сряда 30 май 2012 - 10:00:11 ]
Най-отгоре
Chris
петък 29 юни 2012 - 14:10:43
Регистриран потребител #1
съобщения: 3964
Новата придобивка на Мери (черен мат):

Исках половината да е в стикери, но имаше проблем с печата и се забавиха. Така че утре за срещата ще е чисто черна...

Снимки върху колата - утре, след срещата пред Баухаус.

Най-отгоре
DorkstaR
петък 29 юни 2012 - 14:57:21
nIcE..

Най-отгоре
Smotanstunt
петък 29 юни 2012 - 15:51:08
Регистриран потребител #500
съобщения: 19
Става все по красива!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 ... 43 44 45 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF