1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За сайта

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Честити ни 100 потребителя!
Отиди на страница  «1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Chris
събота 27 февруари 2010 - 15:26:37
Регистриран потребител #1
съобщения: 4005
Добре е до?ъл при нас

Най-отгоре
Мъро
събота 27 февруари 2010 - 15:38:04
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Официално сме 100 вече,за което съм адски доволен! ...бях се зачудил по какъв повод да се напия довечера,вече е факт

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Machinezz
събота 27 февруари 2010 - 16:32:11
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135

Master yourself
Най-отгоре
bmwlado
събота 27 февруари 2010 - 17:28:06
Регистриран потребител #92
съобщения: 117
Кефя се от доста време на хот и рат род автомобилите.Една вечер си викам-Абе у нас няма ли такива фенове,разглеждаики за кой ли път клиповете в нета.Попаднах на клипа на сайта и(yes).?зрадвах се много,че и тук има фенове на такъв вид автомобили.Регистрирах се и така...Голяма радост е за мен,че същетвува тази култура и в България.(ok)
Най-отгоре
Machinezz
вторник 02 март 2010 - 14:08:01
Вече сме 101 далматинци...

Master yourself
Най-отгоре
Dwarf
вторник 02 март 2010 - 14:30:42
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
То хубаво 101 потребителя ама нещо мн малко сме активните

Най-отгоре
Machinezz
вторник 02 март 2010 - 14:57:32
То пак хубаво,че има такъв сайт въобще... Даже съм сигурен,че повече от половината са по някакъв начин поканени,и въобще не ги вълнува rat&hood и тн.(дано гре?а),другите 20-30% въобще нямат коли и малкото % около 10-15 взимат някакво адекватно участие...Сигурен съм че това ще се промени рано или късно,хората още ги е срам да им гледат колите ръждясали и не си ги правят ниски заради ужасните пътища...Мисля,че трябва да виним държавата за липсата на хора с такива олдскуул наклонности,щото след всяка зима зейват огромни кратери по улици и булеварди! ? мен ме дразни,че колата ми е ниска и не минавам нарочно по много от ужасните улици защото може и да не излезна от тях,амааа кеф цена няма!Успех за напред!

[ Редактирано вторник 02 март 2010 - 14:58:41 ]

Master yourself
Най-отгоре
Tony
вторник 02 март 2010 - 15:31:10
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
абе незнам ама оня ден седях на свтофара на НДК близо до един ръждясал Голф.... поне за Голфовете ?е стане мода.... ако не е и станало.говорих си с приятели дето викат че секи ден вече виждат такива . па на тия комплексари със лъскави коли зеха да им ги зимат банките,че не си ги плащат та ?е им се наложи да карат наистина ръждиви . нали знаете,че у нас всичко идва с порядъчно закъснение.....

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
вторник 02 март 2010 - 15:38:40
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Хахаха,вярно сме толкова
От вчера ми е до?ла една идея,но уж снощи щях да я пи?а...
Мисля че привличането на потребители и фенове на стила ще стане когато всичките или поне 3 от проектите да се видят на някое от тунинг съборите(не че са много де...)защо първото което това си напрао атракция,арт и т.н.
...и хората знаещи за този стил ще се появят макар и не много личности да са(мисля си...),също съм сигурен че ще има такива които да искат да "пробват" как им изглеждат колите така и тогава ще се разрастнем още повече....

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Dwarf
вторник 02 март 2010 - 16:42:28
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Аз пък току що забелязах че имаме и дама izkusitelka_91
Еми аиде таз годи?ния тунинг фест да се саберем и да ги наредим една до друга да ги гледат хората

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF