1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За сайта

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Честити ни 100 потребителя!
Отиди на страница  1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Мъро
четвъртък 25 февруари 2010 - 16:58:09
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Нека почна от началото!
Всичко за мен покрай този стил започна със свалянето на снимки от разни тунинг събори и участието на адски странните тогава за мен(то и сега са за някои индиви...) адски ниски,Но ръждиви и изгнили автомобили седящи в компанията на "напомпани лъскачки"... тогава незнаех що/какъв е този стил,но ми допадна неговата уникалност и семплост!
След поредица гледане/сваляне на снимки разбрах че това всъщност са hoodride и rat style,или общата ни цел и идея.
От доста време мислех да пусна темата в тунинг.бг,но смятах че доста голяма част от потребителите няма да разберат за к'во иде реч и така да се каже ще ме отхвърлят...
Човека със странния ник prof.dfn пусна темата и от там се почна с идей,тъй като хората от тук имащи регистрация там знаят колко хейтъри има?е/си(така да ги наречем),та развитието там нестава?е....
Ре?ихме малко на ?ега да си направи "на?е си място" където всичко е едно цяло... и ето ни днес за по-малко от половин година с почити 100 фена(макар и не редовни всичките).
Аз лично се гордея не малко с това до тук,макар все още да нямам проект,и мисля че ние(вие с проектите и ние със сайта)сме пионерите(хехе как звучи ) в този стил!
Надявам се за в бъдеще да продължим да се развиваме и окупираме "бг туинг подиума"

[ Редактирано събота 27 февруари 2010 - 15:35:18 ]

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Chris
четвъртък 25 февруари 2010 - 17:41:04
Регистриран потребител #1
съобщения: 4007
Добре си го написал

Аз за този стил разбрах именно от въпросната тема в tuning.bg. Още щом видях първите снимки стилът ми допадна, защото е коренна противоположност на това което сме свикнали да виждаме по родните пътища и тунинг събори. А пък и аз винаги съм се стремял да стоя възможно най-далеч от комерсиализма във всичко. ? така започнах да следя темата, да се ровя и чета в подобни форуми.
Един ден случйно прочетох:
"anastas" написа ...
дали има няква нужда от бг. сайт със форум? Щото по друг начин едва ли ще се съберем

? от там вече тръгна идеята, която смятам , че до някаква степен осъществихме. Сега остава само да се развиваме и да популяризираме този стил

Радва ме фактът, че ставаме все повече и повече... въпреки, че от 99 регистрирани във форума пи?ат значително по-малък брой потребители. Това че хората се регистрират тук показва, че има интерес

Най-отгоре
Tony
четвъртък 25 февруари 2010 - 21:46:39
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
ектра екстра. аз пък знам отдавна хууд и рат стила (някъде началото на 2000 та) ма мое се дължи на възрастта ми .във тунинг форумите гледам само да си купя нещо интересно когато излезе (има и такива ). 2004 бех направил бахата в рат стил. ходил съм и на съборите на "въздухарите" с нея. нема да ви казвам коклко разнородни реакции има?е . на почти всички коли винаги съм се стремил да имат колкото може по-малко тунинг елементи и винаги адски много стикери (не спарко и т.н...). винаги ми е харесвало да дразня околните.бе то и вида ми за на тия години некой го имат за мноо странен де.само за пример аз дълги панталони не нося .винаги съм с къси гащи даже на -30, е със клин отдолу де ама така виждате хората колко са закостенели.питат ме непрекъснато дали не ми е студено а аз съм със термо клин и "полярни" боту?и или кубинки до под коленете.това само за пример каква е закостеняла масата у нас.винаги съм смятал,че трябва да се провокират хората.напримерно както знаете повечето време си живея на вилата.не питайте как ме гледаха в началото из селото. сега са ми свикнали и са ми приятели . та и на?ето си е една малка война да се разчупят ледовете.ясно ми е колко е трудно и колко време ще отнеме.ясно е че понякога ни се струва безсмислено.ама това не значи да не бъдем себе си и да се предадем.....
Ким що не я премести? темата във общ да я видят и другите.нека всеки да каже по нещо.......

висете отпуснато
Най-отгоре
Мъро
четвъртък 25 февруари 2010 - 21:51:42
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Аз се чудех къде да я пусна,и малко поинерция щтракнах тук...
но може да я преместя,колко му е

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
Dwarf
петък 26 февруари 2010 - 00:47:59
Регистриран потребител #7
съобщения: 1187
Аз искам да използвам темата за да изкажа безкраините си благодарности към създателите на форума и към хората който пи?ат по често за да бъде той реалност .
БЛАГОДАРЯ В? МОМЧЕТА !

Най-отгоре
maniaka
петък 26 февруари 2010 - 21:02:16
Регистриран потребител #9
съобщения: 648
? аз искам да има благодаря за това че се наеха с тази задача и отделиха от времето си за да я осъществят.
Благодаря ви!

Пред винкело всички са равни,пред ГолфО всички са бавни....
Най-отгоре
Chris
петък 26 февруари 2010 - 21:17:16
Регистриран потребител #1
съобщения: 4007
В случая ние трябва да благодарим на вас, защото без вас -потребителите сайта/форума няма?е да е същия!
Благодаря

Ей станахме като в турски сериал

Най-отгоре
Machinezz
петък 26 февруари 2010 - 21:22:16
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Малко но много!Аз от много време насам търся такива забавни и различни хора(колеги) като вас тук!В тунинга примерно може да са 1000000 ако ще? и кво?!Но има един филм "300" който ми напомня за hoodride-bg...така че сговорна дружина-си е е#ало майката...!Респект!!

Master yourself
Най-отгоре
Machinezz
събота 27 февруари 2010 - 01:02:37
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
zero2zero е 100 тния! Много добър мой приятел и фен на hoodride..

Master yourself
Най-отгоре
Tony
събота 27 февруари 2010 - 03:27:12
Регистриран потребител #4
съобщения: 2853
йо

висете отпуснато
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF