1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За форума

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бавен форум?
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
Мъро
понеделник 05 март 2012 - 15:15:41
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
От снощи съм с "Опера",та трябва да ви кажа че форума буквално лети!При "Мозилата" имаше няколко теми които ми зареждаха с минути... сега докато съм кликнал и всичко е заредило!Дори свалям филм в момента,и пак ми зарежда перфе!

Една препоръка:Свалете "Операта" и я тествайте,после споделете впечатленията си!

Моето лично мнение:До момента не съм имал по-удобен брауъзр,с не-малко опции за детайлна настройка на изглед,бутони,цветове и прочие!

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
BONKING
понеделник 05 март 2012 - 15:30:58
Регистриран потребител #476
съобщения: 343
Аз съм с операта от години ! И точно с нея ми цикли....не секи път разбирасе, но по скоро проблема не е в браузърите
Най-отгоре
Мъро
понеделник 05 март 2012 - 16:33:52
Регистриран потребител #8
съобщения: 2671
Наистина не е в тях проблема... но при мен разликата е Огромна

Ще се намери болежката,просто както за всяко нещо,така и за това е нужно време

Който пие бира,зло не мисли!
Най-отгоре
BONKING
понеделник 05 март 2012 - 17:42:14
Регистриран потребител #476
съобщения: 343
Аз не се оплаквам, само споделям. Бавенето далеч няма да ме откаже да си житкам по форума, не съм и единствен
Най-отгоре
Tony
понеделник 05 март 2012 - 20:49:25
Регистриран потребител #4
съобщения: 2852
А на мен вече ми лети форума. Странно. Като че ли иде реч до проблеми със сървъри на различни доставчици. Мноо мноо странно. Сега вече втора седмица нема грам забавяне при мен (иначе съм с яко туикната мозила дето праи секва опера и балет на пух и прах по перформънс, направо на практика няма изчакване при презареждане)

висете отпуснато
Най-отгоре
Tony
понеделник 05 март 2012 - 20:52:51
Регистриран потребител #4
съобщения: 2852
Тука да си пейстна едно мнение дето го писах на Мъро за най-елементарния и лесен начин за частичен туик на Мозилата. Само не пишете повече от 40 че некой сайтове мое ви блокират заради многото запитвания.
Я си джиткай с мозилата да немаш излишни ядове бре Мъро.
ето ти и един трик за нея:
дето пишеш адресите пишеш:
about:config
натискаш ентер, отваря ти се прозорец че е опасно , не му обръщаш внимание и кликваш ок.
после ти се отвара голем списък и още един свободен ред за писане на адреси - там пишеш
pip
показват ти се 4 неща - на теа дет пише букви кликваш два пъти докато от "false" дето пише най-накрая да стане "true" . На тва дето има число 4 кликаш два пъти да ти излезе прозорец с числа - пишеш 40 вместо 4 и ок даваш . И си ти. За сека мозила стаа. Лети след това и нема какво да я бие по бързина. Има доста повече туикове ама тва е най-лесното и значимото. А след като сичко е готово просто си даваш на хоум и тва е. Нема аплаи или ок.

висете отпуснато
Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF