1
Отиди на страница  1 2 3 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Автор Отговор
Chris
неделя 19 февруари 2012 - 19:55:55
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Всеки ден ни се случва да търсим различна информация за различни неща - магазини, фирми, продукти... къде, как, колко...
Идеята на темата е да си помагаме с всякаква информация.

Ето какво търся аз и ми казаха че много трудно ще намеря...

Трябва ми плат, който да издържа на високи температури. Като този навития на ауспусите...

Не съм сигурен какъв е материала, от който е направен този плат. Първоначално си помислих за азбест. Ако е така, ми казаха, че много трудно ще намеря, защото са забранили производството му...
Имате ли идея какъв плат мога да ползвам за цел същата като на снимките.

Благодаря предварително!

Най-отгоре
bikera_
неделя 19 февруари 2012 - 20:02:39
Регистриран потребител #405
съобщения: 48
Този плат се нарича термолента и го има в почти всички он- лайн магазини за коли
Ето един сайт -линк-

[ Редактирано неделя 19 февруари 2012 - 20:03:19 ]

Най-отгоре
Chris
неделя 19 февруари 2012 - 20:16:52
Много благодаря Още утре ще поръчам... докато не похарча всичко за глупости

[ Редактирано неделя 19 февруари 2012 - 21:30:26 ]

Най-отгоре
jjustrustt
неделя 19 февруари 2012 - 21:26:15
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
Колеги търся си кубинки ! Ако можете да кажете коя марка е най-добра.. препоръки,съвети линкове с предложения... сичко е добре дошло.. ако можете да кажете и някой магазин в Пловдив ... златни сте !

Най-отгоре
Chris
неделя 19 февруари 2012 - 21:41:04
Като марка бих ти предложил Steel, но зависи за какво ще ги ползваш. Ако търсиш дизайн и визия - няма да ги намериш точно в тези, но ако искаш здравина и качество - тези са твоите. Но и цената е около 90-100 лв. В Пловдив нямам идея къде може да има, но може да провериш в някой онлайн магазин ако смееш да рискуваш с номера.
Друг вариант за който се сещам е mr. Bricolage - там за около 40 лв можеш да си купиш работни кубинки.

Най-отгоре
BONKING
неделя 19 февруари 2012 - 22:05:05
Регистриран потребител #476
съобщения: 343
-линк-
Марката е готина по гангстерски са ... Ако си скинар зимай Мартинс ААХАХАА
Най-отгоре
Tony
неделя 19 февруари 2012 - 22:25:12
Регистриран потребител #4
съобщения: 2852
Ааааа Стийл имат секви модели споко . Ето ги онлайн даже мое ги поръчаш
-линк-
естествено имам модела със 20 връзки .
Ако е за чисти кубинки тва е за тия пари най-доброто. Иначе за работни ако иде реч има мноо фирми добри. Стиил са яки ама са си фешън. С тех си като булдозер из града. Мое да пробиеш бронирана кола със ритник
иначе на мен ботушите са ми Джак Волфскин и Колумбия разбира се. И линка с Тимбърлендите не е за испускане. Ама говорим за по-различни неща все пак. За агресия - стииловете. За практичност другите марки. За единствени чепици и зима и лете и в града и на село и по баира - стиила пак.
Иначе аз перкам със Куиксилвер кубинки нормални най-често.
-линк-
Ама па се лизгат на снег повече от Колумбията и не топлат и т.н.... абе нема перфектно нещо.

[ Редактирано неделя 19 февруари 2012 - 22:32:10 ]

висете отпуснато
Най-отгоре
CHOCHONE
понеделник 20 февруари 2012 - 14:29:14
Регистриран потребител #113
съобщения: 597
Ким ако не се лъжа термолентата би трябвало да я има в магазините за строителни материали

а този линк е за кубинки,има интересни неща
-линк-

[ Редактирано понеделник 20 февруари 2012 - 14:32:24 ]

„Един Мерцедес-Бенц винаги трябва да изглежда като Мерцедес-Бенц”— Bruno Sacco
Най-отгоре
jjustrustt
понеделник 20 февруари 2012 - 15:13:40
Регистриран потребител #303
съобщения: 445
хихихихихииии - -линк- Вече 2-ри ден ги нося.. Страшна обувка.. от сега на татък само това ще нося зимата !

Най-отгоре
Chris
сряда 11 юли 2012 - 21:02:48
Трябват ми червени свински опашки. В Баухаус нямаме, проверих. Някой знае ли от къде мога да си купя. Павката и Пепи бяха слагали на 30-ката различни цветове. Чакам включване от тях...

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF