1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За форума

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с големи снимки
Отиди на страница  «1 2
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
projektzwo
четвъртък 27 октомври 2011 - 17:11:11
kim_ko написа ...

Ограничение има, но е само за снимките, които качвате на сървъра на hoodride-bg. Когато обаче постнете линк към снимка (с големи размери) от друг сайт се получава този бъг. Както е казал Явор, работя по въпроса...

Знам че ще се справиш

При следващото идване към Плевен - печелиш почетна обиколка на града с моя леген...
Най-отгоре
Tony
четвъртък 27 октомври 2011 - 19:14:53
Регистриран потребител #4
съобщения: 2852
projektzwo написа ...

kim_ko написа ...

Ограничение има, но е само за снимките, които качвате на сървъра на hoodride-bg. Когато обаче постнете линк към снимка (с големи размери) от друг сайт се получава този бъг. Както е казал Явор, работя по въпроса...

Знам че ще се справиш

При следващото идване към Плевен - печелиш почетна обиколка на града с моя леген...

Абе направо сцепвайте шевовете на нашия си сървър де. Качвайте си яко тук . Аз съм си за и без тва ама сега ше се напъна да събера кинтекс за добър брутален план да мога да прата на Ким .

висете отпуснато
Най-отгоре
Machinezz
неделя 30 октомври 2011 - 03:39:46
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Тоест,когато искате да качите снимка,под полето за писане има бутон BROWSE,цъкате там и всичко е наред!
Поне докато оправим моментното положение,благодарим за разбирането!!

Master yourself
Най-отгоре
Chris
неделя 30 октомври 2011 - 23:49:29
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Проблемът е решен. Заключвам темата.
Съжалявам за причиненото неудобство и благодаря за проявеното търпение и разбиране.

Все пак, както казаха колегите по-горе - не се притеснявайте да използвате и пълните сървъра на hoodride-bg. Свободно място има предостатъчно Все пак нали за това плащаме?

За останалите проблеми, засегнати в темата...
tazzbg написа ...

и при мене е така...
също предлагам бутон "New Topics", за да може по-лесно да се проследят новите мнения след последното влизане ...

Смятам, че Явор те е насочил много добре. Също така последните постове се показват и на началната страница в менюто "Какво ново във форума?"

garfild написа ...

При мен съм забелязал, че важните теми в Общ форум не сменят иконата си с червена, когато има в тях нови мнения. Не знам от какво се получава това

Това се получава когато си онлайн във форума и някой пусне ново мнение, след което ти рефрешнеш страницата. Иконките започват да стават червени чак когато излезнеш от форума, или си затвориш браузъра.

пп.
Този проблем зависи от браузъра, който използвате.

Благодаря за това, че сигнализирахте и за тези проблеми. По този начин допринасяте за развитието и оформянето на нашия форум.
Молбата ми е да пускате отделна тема за всеки един проблем, с който се сблъскате, за да мога да му обърна специално внимание и да го реша навреме. Благодаря Ви предварително!

[ Редактирано понеделник 31 октомври 2011 - 00:01:53 ]

Най-отгоре
Отиди на страница  «1 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF