1
HOODRIDE-BG :: Форуми :: За сайта и форума :: За форума

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с големи снимки
Отиди на страница  1 2 »
Редактори:Chris, DorkstaR, Tony, Dwarf, maniaka, BukTop, Tomekk, wicked, tokercho
Темата е затворена
Автор Отговор
BukTop
вторник 27 септември 2011 - 22:52:23
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
Имам следния проблем:
Когато в дадена тема има нови мнения, не винаги "иконката" й е червена. Примерно, някой е писал след последното ми четене на темата и след това тя продължава да си стои сива, въпреки че не съм я чел...
Надявам се да сте ме разбрали. Не знам дали само при мен се получава така, но ми го прави на различни ПЦ-та.

Извинявам се предварително, ако вече е дискутирано някъде.

Поздрави

[ Редактирано понеделник 31 октомври 2011 - 00:02:29 ]
Най-отгоре
Escape
вторник 27 септември 2011 - 23:25:03
Регистриран потребител #124
съобщения: 156
И при мен се получава така в някои раздели...

Най-отгоре
FLexX
вторник 27 септември 2011 - 23:25:42
Регистриран потребител #271
съобщения: 93
и при мене е така...
също предлагам бутон "New Topics", за да може по-лесно да се проследят новите мнения след последното влизане ...

Най-отгоре
Machinezz
сряда 28 септември 2011 - 09:22:07
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
tazzbg написа ...

и при мене е така...
също предлагам бутон "New Topics", за да може по-лесно да се проследят новите мнения след последното влизане ...

Доло във форумната страница има информация за последните съобщения!
Информация
Най-много отговаряли | Най-активни теми | Моите отговори | Моите настройки | Моя профил | Моите качени файлове
Здравей .......
Има 5 нови съобщения от последната Ви визита. Всички нови съобщения бяха прочетени.
последната Ви визита беше на вторник 27 септември 2011 - 21:50:06
Сега е сряда 28 септември 2011 - 09:19:04

Master yourself
Най-отгоре
garfild
сряда 28 септември 2011 - 12:18:31
Регистриран потребител #326
съобщения: 492
При мен съм забелязал, че важните теми в Общ форум не сменят иконата си с червена, когато има в тях нови мнения. Не знам от какво се получава това

Най-отгоре
projektzwo
четвъртък 27 октомври 2011 - 10:29:19
И при мен е така, но свикнах да преглеждам долу лентата, където пише кои са новите съобщения и кои съм прегледал...

Аз имам друг проблем, който държа да бъде отстранен. Когато се пускат мнения с цитати или с по-гоелеми снимки, самият текст в мнението не се чете целия, дори не се виждат прозорците към всяко мнения в горния десен ъгъл "цитат", "редактирай", пробвах с резолюцията или да го намаля от браузъра но не става ето и един примерен скрийншот...

Най-отгоре
BukTop
четвъртък 27 октомври 2011 - 11:21:26
Регистриран потребител #368
съобщения: 2003
projektzwo написа ...

Аз имам друг проблем, който държа да бъде отстранен. Когато се пускат мнения с цитати или с по-гоелеми снимки, самият текст в мнението не се чете целия, дори не се виждат прозорците към всяко мнения в горния десен ъгъл "цитат", "редактирай", пробвах с резолюцията или да го намаля от браузъра но не става ето и един примерен скрийншот...

Не е само при теб така. Като се получи тоя бъг, маркирам целия текст и го пействам в notepad и така го чета. Занимавка е ама...

Най-отгоре
Machinezz
четвъртък 27 октомври 2011 - 11:26:40
Регистриран потребител #71
съобщения: 3135
Заради размера на снимките е така.
Мисли се и по този въпрос,забелязано е още от пускането на новата версия.

Ако е толкова важно да се цитира или да се редактира при невъзможност,от горните полета на страницата избираш изглед-оформление на страницата-без и цитираш,после връщаш.

[ Редактирано четвъртък 27 октомври 2011 - 11:27:54 ]

Master yourself
Най-отгоре
projektzwo
четвъртък 27 октомври 2011 - 12:26:21
Machinezz написа ...

Заради размера на снимките е така.
Мисли се и по този въпрос,забелязано е още от пускането на новата версия.

Ако е толкова важно да се цитира или да се редактира при невъзможност,от горните полета на страницата избираш изглед-оформление на страницата-без и цитираш,после връщаш.

Не може ли просто да се сложи някакво ограничение в размера на снимките, при самото им качване...
Аз за такива упражнения нямам нерви нещо
Най-отгоре
Chris
четвъртък 27 октомври 2011 - 16:43:45
Регистриран потребител #1
съобщения: 4004
Ограничение има, но е само за снимките, които качвате на сървъра на hoodride-bg. Когато обаче постнете линк към снимка (с големи размери) от друг сайт се получава този бъг. Както е казал Явор, работя по въпроса...

Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 »  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF